16512

کارت ویزیت الکترونیکی

کارت ویزیت الکترونیکی EBC

 بر کسی پوشیده نیست که محصولات و خدماتی که امروز استفاده می کنیم یک دهه پیش وجود نداشتند.  با وقوع سریع نوآوری، برخی محصولات و خدمات قدیمی در گذشته رها شدند. یکی از این محصولات کارت های ویزیت می باشند. در زمانی که بسیاری از فرصت های ناب به صورت آنلاین رخ می دهند، داشتن فرایندهای مجازی برای به اشتراک گذاری اطلاعات تماس و برقراری ارتباط ضروری است مخصوصا اگر بخواهید کسب و کارتان را رونق دهید.

امروزه ایده کارت ویزیت الکترونیکی EBC به لطف پیشرفت های روزافزون فناوری مورد اهمیت قرار گرفت، در دنیای امروز همه چیز از نحوه انجام تجارت، نحوه ملاقات و حتی نحوه تبادل اطلاعات تماس به صورت مجازی و بدون کاغذ انجام می شود. کارت‌های ویزیت با چندین قرن سابقه همچنان در سال 2022  روشی بسیار متفاوت برای تبادل اطلاعات نسبت به 20 سال پیش ایجاد کرده اند. در این مقاله می خواهیم در این مقاله نگاهی به انقلابی که کارت های ویزیت دیجیتالی برای توسعه کسب وکارها راه انداخته اند،بیندازیم.

چرا به کارت ویزیت الکترونیکی EBC نیاز داریم؟

کارت ویزیت دیجیتال راهی آسان و سریع برای اشتراک گذاری اطلاعات شما با دنیای کاربران است و گیرنده می تواند به راحتی با کلیک روی پیوند یا اسکن کد QR به تمام اطلاعات تماس شما دسترسی پیدا کند. کارت ویزیت دیجیتال بهترین راه برای کسب و کارهایی که به دنبال شناخته شدن برندشان هستند. در این عصر دیجیتال، کارت ویزیت مجازی برای تعاملات کسب و کارها بسیار ضروری است.به همین دلیل دانستن و آشنایی با این دریچه از دنیای فناوری بسیار مهم است.

" EBC " یک کارت ویزیت الکترونیکی چند منظوره و پویا است که به کاربران اجازه می دهد با مشتریان بالقوه خود به صورت حرفه ای ارتباط برقرار کنند. برنامه " EBC " این امکان را می دهد که با افراد حرفه ای، مشاغل، مؤسسات آموزشی تبادل اطلاعات کنید و امور کاری خود را مطابق با نیازهای سطح جهانی به طور مؤثرتر و ایمن تر بهبود بخشید.علاوه بر این پلتفرم برنامه " EBC " برای دانش آموزان، جویندگان کار، شرکت ها، مشاغل، کارفرمایان و مشتریانی که مایل به شناخته شدن هستند، عالی است.

به طور خاص، واژه کارت ویزیت الکترونیک EBC مخفف عبارت Electronic Business Card است که  راهکاری برای ایجاد ارتباطی موثر و مداوم با مخاطبین و مشتریان شما می‌باشد. امروزه با توجه به مشغله‌های بسیار زیاد افراد، کارت های ویزیت‌ کاغذی دیگر مورد علاقه مردم نیست  و یا فراموش می شوند و یا دو ر انداخته می شوند و اطلاعات آن را نمی توان به روز کرد.

مزایای کارت ویزیت دیجیتال

 • راحتی استفاده

استفاده از کارت الکترونیکی  EBCمانند نسخه های فیزیکی نیست که نگران جا گذاشتن آن باشید و هر زمان که بخواهید در دسترس خواهد بود. کارت‌های دیجیتال همچنین به راحتی قابل ویرایش هستند، به این معنی که همیشه می توانید اطلاعات تماس خود را به‌روز کنید.

 • مقرون به صرفه

از آنجایی که به راحتی می توان الگوهای کارت ویزیت دیجیتالی را خودتان بسازید، نیازی به پرداخت هزینه های اضافی روی کارت های کاغذی نیست که احتمالاً توسط گیرنده دور انداخته یا گم می شوند.

 • ادغام پذیری

کارت‌های ویزیت مجازی پیگیری را ساده‌تر و کارآمدتر می‌کنند که منجر به توسعه ارتباطات قوی‌تر می‌شود. همچنین به خوبی با یک سیستم CRM ادغام می شوند.

 • به اشتراک گذاری

از آنجایی که جلسات آنلاین و رویدادهای مجازی بخشی از زندگی روزمره ما هستند، کارت‌های ویزیت مجازی یکی از لوازم اصلی شبکه‌های آنلاین حرفه‌ای می باشند. می‌توانید کارت‌های ویزیت الکترونیکی را از طریق ایمیل، پیامک یا رسانه‌های اجتماعی با هر کسی به اشتراک بگذارید. حتی می‌توانید یک کد QR را در حین تماس ویدیویی با هر کسی که در جلسه حضور دارد از طریق تلفن همراه اسکن و به اطلاعات تماس آن دسترسی پیدا کنید.

 • به عنوان بیانیه

هنگامی که یک کارت ویزیت دیجیتالی را به اشتراک می گذارید، بیانیه ای در مورد خود و برندتان می دهید. با داشتن یک کارت مجازی ، شما از دیگر افراد متمایز خواهید شد و الهام بخش روند جدیدی در صنعت خود خواهید بود.

 

نحوه طراحی کارت ویزیت الکترونیکی

هر فردی می تواند یک کارت ویزیت الکترونیکی مختص خودش را طراحی کند و آن را در دستگاه های  iPhone ، Android یا رایانه ،بدون اینکه هزینه های گزاف خرج کنید،به اشتراک بگذارید.همچنین برخلاف کارت‌های ویزیت کاغذی، هیچ محدودیتی برای درج تعداد اطلاعات تماس بر روی آن وجود ندارد. کارت های ویزیت الکترونیکی اگر خوب طراحی شوند منجر به فروش بیشتر در کسب و کار می شوند. برای اینکه کارت ویزیت دیجیتال خود را متمایز کنید، بهتر لینک شبکه های اجتماعی خود را بگذارید و از رنگ های روشن برای جلب توجه گیرندگان خود استفاده کنید. همچنین، پس زمینه های تیره با رنگ های روشن مانند قرمز، کارت شما را به یاد ماندنی و چشم نواز می کنند. فونت ها نیز باید خوانا باشند.

نحوه طراحی کارت ویزیت الکترونیکی:

 • نام و عنوان شغلی
 • نام و نشان تجاری
 • شماره تلفن
 • آدرس ایمیل
 • حساب های رسانه های اجتماعی برای برند شما
 • اطلاعات حساب لینکدین
 • تصویر یا ویدیوی کوتاه
 • رنگ های روشن و طرح های چشم نواز

 

 

 

https://www.kadonetworks.com/blog/everything-you-need-to-know-about-a-digital-business

https://www.plasticprinters.com/inspiration-blog/business-cards-in-2021