16512

رزومه ساز الکترونیکی

رزومه ساز الکترونیکی iCV

ساخت رزومه حرفه ای و کامل همیشه دغدغه بسیاری از افراد تحصیل کرده برای نشان دادن تحصیلات ،سوابق کاری و مهارتهایشان بوده است. اگر به دنبال جستجوی کار هستید، قطعا داشتن یک رزومه حرفه ای که شما را از دیگر افراد متمایز کند ضروری است. برای ساخت یک رزومه حرفه ای نباید به مایکروسافت ورد اکتفا کنید و با یک طرح بندی و فونت قدیمی تمام تلاش ها و دستاوردهای خود را هدر دهید.در عوض، با سر زدن به رزومه سازهای آنلاین می توانید مهارت های خود را منحصر به فرد نشان دهید.

هر مدیر استخدامی در این سیاره رزومه های زیادی در طول عمر خود دیده است، بنابراین واجبه که رزومه خود را علاوه بر متمایز کردن در دسترس کارفرمایان قرار دهید.امروزه با وجود طیف گسترده ای از رزومه سازها با گزینه های سفارشی سازی و ویژگی های حرفه ای از جمله حریم خصوصی، توانایی اشتراک‌گذاری آسان و گزینه‌های سفارشی‌سازی متنوع فرصت ساخت رزومه حرفه ای به همه افراد داده شده است.  

با وجود بهترین برنامه‌های سازنده رزومه، در این مقاله قصد داریم در مورد رزومه ساز الکترونیکی iCV صحبت کنیم به وسیله این رزومه ساز می توانید در عرض چند دقیقه رزومه‌های حرفه‌ای و مدرن ایجاد کنید و در ابزارهای جستجوی شغل به اشتراک بگذارید.

درست یا غلطی انتخاب برنامه های رزومه ساز

انتخاب بهترین رزومه سازها تا حد زیادی به ترجیحات شخصی و ملاحظات هزینه ای بستگی دارد. رزومه سازها رایگان اغلب ابزارها و ویژگی های اساسی مورد نیاز برای ایجاد یک رزومه حرفه ای را ندارند، در حالی که پلتفرم های پولی با دارا بودن قالب های متنوع، گزینه های سفارشی سازی بیشتر، ابزارهای جستجوی شغل و سایر ویژگی های تکمیلی یه سرو کردن از نسخه های رایگان بالاترند.بسیاری از کارفرمایان از رزومه های دیجیتالی برای تجربه کاری، مهارت ها و سایر اطلاعات ضروری متقاضیان خود برای استخدام استفاده می کنند. بنابراین اگر بخواهیم در مورد درستی یا غلطی رزومه سازها اظهار نظر کنیم ،باید گفت این ابزارها برای آینده شغلی هر فردی ضروری و تاثیرگذار هستند.یکی از مزایای حیرت انگیز رزومه سازها اینکه با یک کلیک در حداقل 100 سایت شغلی قابل توزیع هستند.

آشنایی با رزومه ساز آی نوتی (iCV)

رزومه ساز آی نوتی (iCV) یکی از مرجع جامع رزومه سازها است که در راستای معرفی هرچه بهتر افراد و توانمندی‌های آنان، طراحی شده است. با ورود به این سیستم می توانید یک صفحه شخصی به شما اختصاص داده می شود که در آن می توانید تمامی اطلاعات خود را مانند بیوگرافی، سوابق تحصیلی، سوابق کاری، مهارت‌ها، کارهای عام المنفعه ، علاقه‌مندی‌ها، اطلاعات شبکه های اجتماعی، گالری تصاویر و فرم تماس را قرار دهید. رزومه ساز الکترونیکی آی نوتی به عنوان کمکی برای پیدا کردن افراد جویای کار به داد این افراد رسیده و فرایند شغل یابی را آسان نسبت به روش های سنتی گذشته آسان تر کرده است.کارفرمایان بسیاری از این ابزار برای شناخت هر چه بهتر افراد جویای کار جهت استخدام استفاده کنند.

فراموش نکنید،اگر می‌خواهید رویکرد آینده نگر مهارت‌های خود را نشان دهید، باید رزومه خود را خوش ساخت طراحی کنید.یکی از ساده ترین و سریع ترین ابزارهای رزومه ای،رزومه ساز الکترونیکی icv  است. این رزومه ساز ابزاری با یک رابط کاربری تمیز و آسان، به شما کمک می کند در کمترین زمان رزومه ای چشمگیر و سفارشی بسازید.

چرا باید از  رزومه ساز آی نوتی استفاده کرد؟

  • رابط کاربری بسیار ساده و دوست داشتنی
  • امکان درج تمامی اطلاعات
  • امکان نمایش رزومه شما افراد در صفحات اول گوگل و به اشتراک گذاری اطلاعات شما در سایت ها
  • امکان دو زبانه بودن رزومه
  • امکان به اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی، کد USSD و EBC
  • امکان به اشتراک گذاری لینک مسیریابی
  • افزایش بازدید کننده از رزومه شما
  • دسترسی آسان کارفرمایان
  • قرار دادن عکس ها و فیلم های تبلیغاتی از خدمات و محصولات خود
  • امکان گرفتن خروجی PDFاز صفحه