16512

چرخه حفظ محیط زیست و کاغذ

چرخه حفظ محیط زیست و کاغذ

این مطلب توسط تیم ویراداس تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، امید است خواندن این مطلب موجب تاثیری مثبت در کاهش مصرف کاغذ باشد.

همانطور که مستحضر هستید کاغذ با فعالیت های انسانی عجین شده است و در این چرخه ناتمام، روزانه درختان بسیاری نابود شده تا ما به یک برگه کاغذ دسترسی داشته باشیم و در این بین چیزی که به دست می آوریم در مقابل آسیبی که به زندگی خودمان وارد می شود بسیار ناچیز است.

شاید به این جمله معروف، صرفه جویی در کاغذ نجات برگ سبز زندگی بر خورده باشید که اگر عمیقا به

آن فکر کنید متوجه خواهید شد که اگر حتی یک روز هم درختان نباشند، زندگی ما نیز همراه با آن ها نابود خواهد شد.

اگر کمی فکر کنید می توانید راهکار هایی که دیگر انسان ها در پیش روی ما قرار داده اند را ببینید که استفاده از آن ها موجب کاهش مصرف کاغذ و در نتیجه نجات زندگی خود می شود.

ما نیز همچون دیگر انسان ها به فکر حفظ محیط زیست و در پی آن، به دنبال نجات زندگی خود هستیم که بتوانیم در حد توان از اثرات مخرب و زیانبار افزایش مصرف کاغذ در زندگی جلوگیری کنیم پس با ما همراه باشید تا شما را با چند راهکار مفید در جهت کاهش مصرف کاغذ آشنا کنیم.

  • استفاده از اپلیکیشن ها
  • بهره گیری از فناوری های نوین همچون کارت ویزیت های الکترونیکی
  • استفاده از موبایل بانک ها، کد های USSD
  • جمع آوری و جداسازی زباله های کاغذی جهت بازیافت

روزنامه، مصرف کننده بزرگ کاغذ

خدمات گروه ویراداس

تیم مجرب ویراداس با همکاری چندین متخصص در زمینه طراحی کدهایUSSD   و کارت های الکترونیکی از نوع ویزیت و غیره می توانند موجب کاهش مصرف کاغذ و برداشتن گامی به سمت پیشرفت و فناوری نوین باشند پس با حمایت از خدمات ویژه این مجموعه، به نجات زندگی خود فکر کنید.