16512

معرفی اپلیکیشن های مدیریت مالی

معرفی اپلیکیشن های مدیریت مالی

ویراداس برای توسعه خدمات، پیشرفت و ترقی بشر در زمینه کاهش مصرف کاغذ و یافتن جایگزینی مناسب برای آن، به معرفی اپلیکیشن هایی کاربردی پرداخته است؛ تا انتها با ما همراه باشید.

مدیریت مالی از زمینه هایی است که در زندگی هر شخص حرف اول را می زند و با کمک آن، می توان پله های موفقیت را یکی یکی پشت سر گذاشت؛ در ادامه به بررسی چند نمونه از اپلیکیشن های بسیار موفق در این زمینه می پردازیم.

  • کیف پول محک: از جمله برنامه های مناسب مدیریت مالی می توان به محک اشاره کرد که از جمله نرم افزار های حسابداری می باشد و شما به کمک آن می توانید به مدیریت کیف پول خود بپردازید و در صورت دسترسی دادن به آن، می توانید تمام کارهای بانکی خود را با آن به انجام برسانید.

 

  • نیوو: اپلیکیشن بسیار کاربردی در زمینه مدیریت مالی که دارای امتیازات مثبت فراوانی در این زمینه است و همچون حسابدار، منابع مالی شما را مدیریت می کند.

 

  • پولامو چیکار کردم: یک اپلیکیشن مدیریت مالی آسان است که به راحتی هزینه ها و درآمد های شما را کنترل کرده و به شما در اداره منابع مالی کمک می کند همچنین این اپلیکیشن دارای مزیت های فراوانی می باشد و اشخاصی که به دنبال یک برنامه منحصر به فرد با تمام امکانات مالی هستند، می توانند از خدمات این اپ بهره مند شوند.

تمامی این اپلیکیشن ها رایگان و برای هر دو نسخه موبایل ارائه می شوند، بنابراین می توانید به آسانی این اپ ها را در گوگل جستجو کرده و در مدیریت مالی خود به موفقیت برسید.

اپ های کاربردی

خدمات نوین ویراداس

در دنیایی که تمام خدمات آن به صورت آنلاین قابل انجام است، کارت های ویزیت و کد های دستوری USSD  نیز می توانند بسیار مفید واقع شوند و در این برهه زمانی که تمامی کسب و کار های موفق، تبلیغات و ... به صورت آنلاین می باشند، کارت ویزیت الکترونیکی و کد های USSD  ارائه شده در ویراداس مطمئنا کمک شایانی به ما خواهند بود.